+420 606 300 606

Palivové dřevo Vrbno pod Pradědem

palivové dřevo Vrbno pod Pradědem

Palivové dřevo patří i nadále mezi tradiční a velmi efektivní druhy paliva. Jeho využití je opravdu širokospektré, počínaje topením u rodinných domků a konče vytápěním chat nebo chalup. Jedná se o čistě přírodní materiály s vysokou výhřevností a s přijatelnou mírou ekologičnosti.

Uvažujete-li právě nyní, kde nejen pro letošek palivové dřevo zakoupíte, jste na správné adrese. Nabízíme prodej dřeva v lokalitě Vrbno pod Pradědem a blízkém okolí. Naší předností je individuální přístup ke každému zákazníkovi!

Palivové dřevo za rozumnou cenu

Palivové dřevo Vrbno pod Pradědem: Naleznete u nás tvrdé a měkké palivové dřevo. Samozřejmostí je možnost pořízení metrové kulatiny, štípaného dříví, nebo dnes tak poptávané dřevěné brikety a odkor. Veškeré produkty se snažíme nabízet za co nejnižší pořizovací cenu. Je potřeba však vzít k úvaze, že cena se odvíjí od kontraktů, které jsou uzavřeny s Lesy ČR nebo se soukromými dodavateli. V každém případě však nakoupíte velmi výhodně!

Prodej dřeva Vrbno pod Pradědem - doprava pro celý Moravský kraj

Překročili jsme stín regionálního dodavatele, v tuto chvíli jsme schopni dodat dřevo, dřevěné brikety nebo odkor prakticky po celém území Moravskoslezského kraje (Palivové dřevo Vrbno pod Pradědem, Krnov, Opava, Bruntál, Nový Jičín a jiné...). Můžete se tak na nás kdykoliv obrátit!

Ceník palivového dřeva Výhřevnost dřeva Kontakt


Prodej palivového dřeva možný v těchto oblastech:

Prodej dřeva Vrbno pod Pradědem: Nabízíme prodej palivového dřeva po celém území Moravskoslezského kraje.

Provádíme také výkup:

výkup cínu výkup důlních špiček výkup hss výkup molybdenu a feromolybdenu výkup niklu výkup technického stříbra výkup tk a sk plátků výkup tvrdokovu výkup wolframu

Kontaktujte nás

mapa

Monaxa Provider s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 606 300 606
E-mail: info@palivo-ostrava.cz
 

Nabízíme také:

prodej králíkáren levně

inzerce zdarma vše o kovech na jednom místě
prodej palivového dřeva prodej dřevěných briket prodej uhlí vyřízení povolení na nakládání s odpady půjčovna dodávek stěhování úprava dodávek
přidat inzerát zdarma